NAŠA REALIZAČNÁ STAVEBNÁ FIRMA

Spoločnosť EKOMIDO, s.r.o. vznikla v roku 1995 zápisom do obchodného registra. Na slovenskom trhu pôsobí úspešne už 22 rokov.

 

Naša firma si pozíciu na trhu neustále upevňuje, a to kvalitne odvedenou prácou a ústretovým prístupom k zákazníkom. Firma EKOMIDO s.r.o. patrí k vyhľadávaným, popredným firmám nielen po celom Slovensku, ale aj v zahraničí vďaka vysokej technickej profesionalite, schopnosti realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite, a to pri dostupných konkurenčných cenách. Naša firma využíva pri výkone svojich činností výhradne moderné technológie, pružne reaguje a prispôsobuje sa najnovším požiadavkám slovenského trhu a uspokojuje požiadavky od menej náročných až po tých najnáročnejších zákazníkov.

 

EKOMIDO s.r.o. je všestranne zameranou firmou, zaoberá sa rozsiahlou škálou činností. Hlavným zameraním firmy je stavebná činnosť, služby spojené s personálnou agentúrou, prenájom nehnuteľností a prenájom lešenia. Firma dosahuje skvelé výsledky vďaka kvalitnej práci odborných zamestnancov a kvalifikovanému vedeniu spoločnosti. Firma realizuje výstavbu v stanovených termínoch vlastnými pracovnými kapacitami. Pri práci používa kvalitné materiály, najnovšie pracovné postupy a technológie. Cieľom spoločnosti je poskytnúť partnerom a zákazníkom odbornú, kvalitnú a spoľahlivo odvedenú prácu. Vďaka tejto stratégii firma pôsobí v oblasti stavebníctva už niekoľko rokov.

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA EKOMIDO V BARDEJOVE

Rekonštruoval sa interiér, robila sa nadstavba jedného podlažia, výmena okien, úprava okolia, nová strecha a fasáda.

Kompletná rekonštrukcia interiéru, zmena účelu stavby, výmena okien, fasáda, strecha, prístavba garáže a prístrešky v rámci areálu.

APARTMÁNOVÝ DOM V GERLACHOVE

APARTMÁNOVÝ DOMA MALÁ ZORNIČKA V BARDEJOVSKÝCH KÚPEĽOCH

Kompletná rekonštrukcia interiéru, fasády, strechy, okien a okolia.

Prerábanie komerčných priestorov na byt.

BYT V KLUBE PODNIKATEĽOV V BARDEJOVE

Obklady, dlažby kompletná dodávka.

BYTOVÉ DOMY ANIČKA V KOŠICIACH

Prerábanie skladových priestorov na obchodné priestory.

DARGOV V KE

Multifunkčné ihrisko malá zornička.

MULTIFUNKČNÉ IHRISKO MALÁ ZORNIČKA

Výmena okien, fasáda.

SPOJENÁ STREDNÁ ŠKOLA V BARDEJOVE

Pokládka dlažieb, obkladov a bazénov.

TATRALANDIA

Spoločnosť EKOMIDO, s.r.o. vznikla v roku 1995 zápisom do obchodného registra. Na slovenskom trhu pôsobí úspešne už 22 rokov.